Zabezpečovací systém Ajax umožňuje díky pokročilým funkcím a široké škále detektorů účinně ochránit Vaše zdraví i majetek před vloupáním, požárem, únikem oxidu uhelnatého nebo vody.

Systém  lze snadno konfigurovat a ovládat prostřednictvím chytré mobilní aplikace pro operační systémy Android a iOS. V rámci této aplikace je rovněž možné sledovat video i zvuk v reálném čase až z 10 IP kamer. V případě vyhlášení poplachu si tak můžete ověřit, zda se jedná o reálně hrozící nebezpečí, či nikoliv. 

Komunikace mezi ústřednou (Hubem) a detektory je realizována prostřednictvím unikátního rádiového protokolu Jeweller pracujícího na kmitočtech 868.0 – 868.6 MHz s AES šifrováním dat. Protokol je vysoce odolný proti rušení, umožňuje přenos dat na velké vzdálenosti a díky energetické nenáročnosti prodlužuje výdrž baterií v detektorech.

Hub komunikuje s uživatelem v rámci 2 komunikačních kanálů – Ethernet připojení k síti internet a pomocí GSM sítě. Pokud je některý z komunikačních kanálů zarušen nebo dojde k jeho výpadku, automaticky je nahrazen funkčním kanálem. Uživatel je o vyhlášeném poplachu, poruše či jiné události vyrozuměn prostřednictvím push notifikace na mobilním zařízení, SMS zprávy nebo případně telefonního hovoru. Hub je možné také připojit k dohledovému poplachovému a přijímacímu centru pomocí protokolu Contact ID, a můžete tak svěřit dohled nad Vaším majetkem profesionálům.

Díky chytrým držákům zařízení SmartBracket, spojovacímu materiálu a předinstalovaným bateriím, které jsou součástí každého balení, samotná montáž zabere jen pár minut. Přidání detektorů do systému je realizováno načtením unikátního QR kódu v mobilní aplikaci Ajax. Pomocí aplikace je rovněž možné zjistit kvalitu signálu a detektor vzdáleně otestovat.

Produkty Ajax jsou výsledkem harmonie high-end komponentů a technologií, vysoce kvalitních materiálů a unikátního nadčasového designu. Prozkoumejte možnosti zabezpečovacího systému Ajax a jeho komponentů a zajistěte pro Vás a Vaše blízké bezpečný domov.

 

MotionProtect icon

Pohybové čidlo

CombiProtect icon

Pohybové čidlo se senzorem tříštění skla

DoorProtect icon

Senzor otevření dveří

LeaksProtect icon

Záplavový detektor

KeyPad icon

Přistupová klávesnice

GlassProtect icon

Senzor tříštění skla

FireProtect icon

Požární čidlo