MotionCam

MotionCam detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů. V případě poplachu je schopen zachytit sekvenci snímků pro ověření jeho příčiny.

4.690,00 včetně DPH

MotionProtect

MotionProtect detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů.

1.690,00 včetně DPH

MotionProtect Plus

Vylepšená verze čidla MotionProtect která navíc disponuje také mikrovlnným senzorem, který filtruje komplexní rušení způsobené tepelným vyzařováním kombinovaným s pohybem záclon, otřesy žaluzií a silným slunečním zářením.

2.290,00 včetně DPH

CombiProtect

CombiProtect detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přičemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan a další příčiny falešných poplachů. Díky vestavěnému detektoru tříštění skla je rovněž schopen zabezpečit prosklené plochy až na vzdálenost 9 m.

2.290,00 včetně DPH

MotionProtect Curtain

MotionProtect Curtain díky inteligentní analýze signálů spolehlivě detekuje pohyb ve střeženém prostoru. 

2.390,00 včetně DPH

DoorProtect

DoorProtect díky miniaturním high-end senzorům a bezdrátové komunikaci umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy.

1.090,00 včetně DPH

DoorProtect Plus

DoorProtect Plus díky miniaturním high-end senzorům a bezdrátové komunikaci umožňuje zabezpečení oken a dveří na několika podlažích budovy. Vestavěný akcelerometr navíc umožňuje detekci vibrací, nárazů a náklonu vůči zemi.

1.690,00 včetně DPH

GlassProtect

GlassProtect je miniaturní bezdrátový detektor tříštění skla určený pro zabezpečení prosklených ploch. Dvoufaktorová detekce tříštění skla výrazně eliminuje výskyt falešných poplachů.

1.690,00 včetně DPH